Atrakcje dla dzieci

 • ZJEŻDŻALNIA DMUCHANA
  Zjeżdżalnie dmuchane są najchętniej wybieraną atrakcją podczas każdej imprezy plenerowej z udziałem dzieci. Duże rozmiary w połączeniu z powietrzną poduchą tworzą wspaniałą a jednocześnie w pełni bezpieczną zabawę. Kilka metrów wspinaczki po drabince sznurowej, a potem szybki wślizg w dół.
   
 • ZAMKI DO SKAKANIA
  Dmuchane zamki to idealne miejsca do udanej zabawy dla dzieci. Pozwala dzieciom na podskoki, fikołki i inne akrobacje. Dzięki dmuchanym ścianom oraz podłodze dzieci mogą bawić się i skakać bez obaw, że coś im się stanie, gdyż zamek jest całkowicie bezpiecznym miejscem. Duże rozmiary oraz atrakcyjny wygląd zapewniają mu dużą popularność wśród dzieci. Skakańce doskonale wpisują się w różnego rodzaju imprezy plenerowe z udziałem najmłodszych.
   
 • SUCHY BASEN Z PIŁKAMI
  Dmuchany basen wypełniony tysiącami plastikowych, kolorowych piłeczek daje możliwość zapewnienia doskonałej zabawy dla najmłodszych dzieci. W basenie znajduje się pare tysięcy piłeczek, w których dzieci mogą skakać, biegać, zanurzać się a jednocześnie bawić się zupełnie bezpiecznie. Suchy basen gwarantuje lubiane zabawy dla najmłodszych dzieci.
   
 • MALOWANIE BUZIEK
  Nasze wizażystki mogą pomalować buzie dzieciom w różne fantazyjne wzory według upodobań dziecka lub tematyki imprezy. Malowanie twarzy wykonuje się bezpiecznymi dla skóry farbami do ciała z atestem. Dzieci podczas zabawy uwielbiają wcielać się w rolę ulubionych bohaterów bajkowych, a makijaż dopełnia ich radość z takiej zabawy. Chociaż na chwilę dziewczynka może zamienić się w piękną księżniczkę czy też wróżkę, a chłopiec w walecznego pirata, bądź kowboja. Dziecko na spotkaniu z nami czerpie mnóstwo pozytywnych emocji, a my mamy w zamian satysfakcję ze szczerego uśmiechu dziecka.
   
 • CLOWN
  Clown to dziedzina artystyczna z dużą dawką humoru. Spotkania humorystyczne z parą clownów to świetny sposób na poprawienie sobie samopoczucia. Barwne kostiumy i śmieszne sytuacje aranżowane przez artystów rozbawią nawet największego smutasa, angażując do wspólnej zabawy na scenie.
   
 • SZCZUDLARZE
  Nikt tak jak szczudlarze nie uświetnią wyjątkowych wydarzeń, w której to dopasowani przebraniem i makijażem stanowią wyjątkową otoczkę niemal każdej zabawy. Szczudlarze mogą rozdawać dzieciom balony, zabawiać je oraz przeprowadzać różnego rodzaju konkursy i zabawy. Idealnie nadają się na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, zabawy, urodziny, festyny itd.
   
 • ANIMATORZY
  Aktorzy/animatorzy w bajkowych strojach przygotowują fabularyzowane spotkania z dziećmi dostosowując się do tematyki imprezy. Scenariusz i stroje zawsze są dostosowywane do okoliczności. Mogą to być Mikołajki, Dzień Dziecka, imprezy o tematyce np. ekologicznej, halloween jak i wiele innych. Podczas animacji dzieci też uczestniczą w wielu konkursach, zabawach, zadaniach itd.

 

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.