OFF-ROAD, Samochody Terenowe

Ekstremalne wrażenia tylko z nami !!!

W programie przygotowanym przez nas czeka na Państwa mnóstwo zadań a przede wszystkim nauka jazdy samochodem terenowym, po czym strome zjazdy, podjazdy czy też mokradła nie będą już dla Was problemem.

Rajd Off-Road

Grupa zostanie podzielona na zespoły, które wezmą udział w rajdzie samochodami terenowymi. Jazda w zależności od terenu będzie zawierała elementy ekstremalne. Trasa jest wyznaczona na podstawie "roadbooków". Rolę pilota (czytającego roadbook) pełnią pasażerowie (zespół).

Droga będzie zróżnicowana co do trudności terenowej, będą bardziej ciężkie do przejechania miejsca przejazdu, więc każdy uczestnik poczuje co to off-road, turystyka off-road… Nie bez znaczenia będą warunki atmosferyczne.

Wjazdy, zjazdy, przejazd przez błoto, kałuże, jazda po piasku, wzdłuż pól, łąk, rzek… Naprawdę bardzo malownicze miejsca Mazowsza. Nie wykluczone jest zakopanie się pojazdu i wtedy trzeba, często wspólnie z innymi załogami wybrnąć z opresji.

 

Przykładowy scenariusz…

            Spotkanie można zdecydowanie porównać do najsławniejszego rajdu terenowego na świecie

Camel Trophy. Impreza ma charakter rajdu przeprawowego zawierający Punkty Kontroli

Przejazdu (PKP) jak na prawdziwych zawodach! Załogi poruszają się samochodami terenowymi

odpowiednio przygotowanymi do tego typu zawodów. Uczestnicy rajdu zmieniają się w rajdowych

zawodników off-roadowych, natomiast kierowcy - instruktorzy zostają pilotami z pozostałą załogą.

            Drużyny składają się z zawodników, którzy zamieniają się rolami na różnych odcinkach
trasy pomagając sobie w pokonywaniu kolejnych trudności. Zadaniem uczestników rajdu jest zaliczenie jak największej ilości Punktów Kontrolnych znajdujących się na trasie!

Każda z drużyn pokonuje taką samą trasę zmieniając się jedynie między sobą za kierownicą samochodu. Trasa rajdu nie będzie bardzo trudna, jednak na tyle skomplikowana, by każdy z uczestników mógł, chociaż w części wykorzystać możliwości pojazdów terenowych, poczuć co to off-road! Oczywiście wszystko jest bezpieczne! Będzie się tu liczyć precyzja jazdy, znalezienie sposobu na pokonanie utrudnień. Instruktorzy będą zwracali szczególną uwagę na współpracę, umiejętność rozwiązywania problemów oraz tzw. „ducha drużyny”.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem.

 

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.