Quady

Dysponujemy kilkoma trasami w okolicach Warszawy.

Wyprawa quadami Warszawa zapewni Ci emocje, przyspieszony oddech i zwiększy produkcję endorfin w Twoim ciele. Tutaj przed wiatrem, kurzem i błotem nie ochroni Cię szyba terenówki.

Nie ważne czy zdecydujesz się na wyprawę quadami jako uczestnik integracyjnej imprezy firmowej, czy też w ramach weekendowego wypadu za miasto ze znajomymi – bo tak naprawdę będziesz tylko Ty, maszyna i natura, czyli te elementy, które tylko zdołasz dostrzec kątem oka w szalonym tempie.

Przebieg wyprawy quadami:
Mamy przygotowanych kilka tras wyprawowych pod Warszawą w okolicy Nieporętu, Legionowa, Zalewu Zegrzyńskiego o różnym stopniu trudności. Ich długość uzależniona jest od przygotowania kondycyjnego i doswiadczenia uczestników i wynosi od 10 do nawet 120 km! Trasy są zróżnicowane i zawierają wiele przeszkód, takich jak leśne dukty, przeprawy przez rzekę, bezpieczne ale strome zjazdy, podjazdy.
Każdy uczestnik wyprawy na quadach jedzie dostarczonym przez nas quadem pod okiem instruktora poruszającego się na swoim pojeździe.

Posiadamy markowe quady, które są zarejestrowane i ubezpieczone. Przed jazdą nasi instruktorzy przeszkolą Państwa a podczas zabawy będą dbali o bezpieczeństwo.

Wypożyczalnia Quadów Warszawa

Ceny Wypożyczenia Quadów  na wyprawy na naszym terenie :

1 godzinna wyprawa quadowa

Spotykamy się w naszej bazie na ul. Spełnionych Marzeń, gdzie czeka na was gotowy sprzęt oraz instruktor, który poprowadzi waszą grupę w bezpieczną 1 godzinną wycieczkę quadową po naszych terenach, dobieramy trasę wyprawy do stopnia zaawansowania naszych klientów

koszt 250 zł/ za pojazd   w cene wliczono kask i paliwo 

 

2 godzinna wyprawa quadowa

Spotykamy się w naszej bazie na ul. Spełnionych Marzeń, gdzie czeka na was gotowy sprzęt oraz instruktor, który poprowadzi waszą grupę w bezpieczną 2 godzinną wycieczkę quadową po naszych terenach, dobieramy trasę wyprawy do stopnia zaawansowania naszych klientów.(wymagane prawo jazdy kat.b).
tutaj pojedziemy na dłuższą wyprawę. poznamy urokliwe miejsca oraz doswiadczymy większych prędkości.

koszt 450 zł/ za pojazd   w cene wliczono kask i paliwo

 

 

koszt wynajmu pojazdu na imprezę firmową ustalamy indywidualnie.

Dysponujemy 18 Pojazdami,Quady wypożyczamy jedynie z naszym Instruktorem !
Organizujemy  Wyprawy Quadowe !
Obsługujemy Imprezy Firmowe oraz pikniki.


dodatkowo na naszym terenie znajuduje się :

  • pole paintballowe
  • chata grillowa
  • sanitariaty
  • parking
  • wyprawy off road
     

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.